Poskytované služby a sortiment

Ve stavebním segmentu se již od roku 2008 věnujeme skleněným a sklo-nerez konstrukcím a zcela atypické výrobě nejen z nerezové oceli. Ať již se jedná o interiérové či exteriérové prvky a konstrukce.

Nabízíme kompletní realizace (návrh/zaměření/doprava/montáž/servis), prodej samostatných prvků a poradenství k nabízeným produktům.

Nabízíme prověřená kvalitní kování od předních evropských výrobců v oboru, jako je DORMA, HAWA, METALGLAS, KL-MEGLA a další..

Atypická výroba dle Vámi zaslaných předloh, nebo dle námi navržené dokumentace. Dostupné technologie: konvenční technologické vybavení, CNC obrábění a ohýbání, žárové a galvanické zinkování, práškové a mokré lakování, brousící centrum pro tyčové materiály, pálení laserem,..

SKLENĚNÝ PROGRAM
NEREZOVÝ PROGRAM

Deveraux Skleněné dveře a příčky
Deveraux Sprchové kouty
Deveraux Zábradlí / Schodiště
Deveraux Markýzy / Stříšky / Pergoly
Deveraux Skleněné obklady
Deveraux Zrcadla
Deveraux Protipožární konstrukce
Deveraux Ostatní sklo-nerez prvky
Deveraux Zábradlí
Deveraux Madla
Deveraux Kotevní prvky
Deveraux Pergoly
Deveraux Brány
Deveraux Ostatní prvky
Markyza


KALKULAČKA VÁHY SKLA

On-line pomocník při volbě správného systému pro Vaše skleněné konstrukce.

VÝPOČET VÁHY SKLAglass-weight calculation

Výsledná váha: 0 Kg

Poznámka:

Doporučené tloušťky skel pro konstrukce jsou následující: do výšky 2100mm minimálně 8mm, do výšky 2500mm min.10mm, do výšky 3000mm min. 12mm. Lepená skla VSG se obvykle skládají z více standardních skel slepených fóliemi, např. označení 66.4 znamená skladbu 2x sklo tl.6mm + folie